a large group of metal flanges sitting on top of a table
a large group of metal flanges sitting on top of a table

O nas

Historia Firma ProMet - Design

ProMet - Design to firma, która wyrosła z pasji i doświadczenia. Rozpoczęła swoją działalność w roku 2023, a choć jesteśmy stosunkowo młodzi, nasza historia sięga głębiej. Nasze solidne fundamenty, zakorzenione w firmie ProCAD - Design, pozwalają nam śmiało działać w dziedzinie obróbki plastycznej metali.

Nasze Korzenie w ProCAD - Design

W roku 2019, nasz założyciel, z pasją i wizją, otworzył firmę ProCAD - Design. Od tamtej chwili zajmowaliśmy się projektowaniem maszyn i automatyzacją procesów. To była nasza droga do zdobycia cennego doświadczenia w przemyśle technicznym.

Ewolucja do ProMet - Design

Z czasem nasza pasja poszerzyła się. Zrozumieliśmy, że projektowanie to jedna strona medalu, ale aby naprawdę dostarczać kompleksowe rozwiązania, musimy również znać procesy produkcyjne od podszewki. W 2023 roku postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność i narodziła się ProMet - Design.

Dziś, jako firma specjalizująca się w obróbce plastycznej metali, łączymy w sobie wiedzę i doświadczenie z zakresu projektowania maszyn oraz umiejętności w zakresie technologii metali. Dążymy do doskonałości i ciągłego rozwoju, aby dostarczać naszym klientom najwyższej jakości rozwiązania.

Jesteśmy dumni z naszych korzeni w firmie ProCAD - Design i z pasji, która napędza nas do dalszego rozwoju. Dzięki nabytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczać innowacyjne rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy jakości i efektywności.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która stawia na jakość wyrobów, ale i obsługi klientów. Z racji, iż Naszą drugą specjalizacją jest automatyzacja i udoskonalanie procesów procesów produkcyjnych, posiadamy w naszym zakładzie 90% urządzeń wspomagających wiercenie, cięcie, ustawianie, obracanie w systemie NC lub CNC. Na dzień dzisiejszy stworzyliśmy dwa systemy NC (liniowy, obrotowy) dzięki, którym, nasza produkcja przebiega, szybciej, sprawniej i dokładniej. Pod koniec roku 2023 planujemy uruchomić profesjonalny system sterowania maszyn i urządzeń. Chcemy, aby technologia CNC i NC była w zasięgu nie tylko największych korporacji, ale dla wszystkich firm, szkół lub hobbystów.

Zdajemy sobie sprawę, że rozpoczęcie współpracy wiąże się z wieloma pytaniami i wątpliwościami, dlatego Nasz zespół przygotował dla Państwa specjalny Pakiet Startowy dla nowych klientów, który ma na celu rozwiać kilka podstawowych wątpliwości.

  1. Gwarancja i Lojalność!

    Zastanawiasz się o jakości, terminowości i dokładności wykonywanych przez nas usług? Nie musisz, sprawdź nas! Wykonamy wersje testowe, z przyjemnością, nie musisz martwić się o koszty materiałów, czy transportu, ponieważ wszystkim się zajmiemy.

  2. Nie kup i sprawdź!

    Jesteśmy pewni jakości naszych urządzeń, dlatego, nie musisz kupować, żeby sprawdzić. Wystarczy wypełnić formularz i podpisać, a urządzenie trafi do Ciebie na kilka dni. Po przetestowaniu zadecydujesz, czy urządzenie spełnia Twoje wymagania, chętnie poznamy Twoją opinie, bo wciąż chcemy się zmieniać i ulepszać nasze produktu.

a man working on a metal object in a shop
a man working on a metal object in a shop

Nasze zasady

Precyzja i jakość

Innowacyjne rozwiązania

Gięcie 3D

Dokładnie wykonujemy skomplikowane konstrukcje metalowe, zapewniając wysoką jakość naszych produktów.

Wspomagamy się nowoczesnym oprogramowaniem CAD i technologią CNC, aby tworzyć wyjątkowe i innowacyjne konstrukcje.

Nasze maszyny w technologii CNC w połączeniu z programami wizualizacyjnymi umożliwiają wyginanie geometrii 3D.

Skontaktuj się z nami